KURUMSAL


1996 yılında kurulan ETAP, 1960 yılından itibaren Türkiye kağıt piyasasında yer alan aile firmasının devamıdır. Kurulduğu günden beri sürekli büyüme ve gelişme içinde olan ETAP, yarım asırlık bilgi ve deneyimiyle 2000 yılında yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Türkiye’nin her köşesine ulaşma amacıyla hizmet kalitesini en üst noktalara taşındığı bu yapılanma sürecinde; öncelikle ürün grupları çoğaltılmış, yazı-baskı, ambalaj ve ofis kağıdı çeşitlerinde pek çok yeni marka portföye dahil edilmiştir.
 
Atılan tüm bu adımların adından ETAP, yüksek insan kaynakları yatırımları, satış ve dağıtım ağı optimizasyonu, hizmete giren yeni şube, mağaza ve irtibat bürolarıyla sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Günümüzde, tüm birimlerin kullandığı on-line sistem ve çağdaş raporlama yöntemiyle ulaşılan satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi, ETAP'ı Türkiye kağıt piyasasının lider firmalarından biri durumuna getirmiştir.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'da kurulu depoları; İstanbul' da bulunan satış mağazaları ve Akdeniz Bölgesi' ne yönelik Adana’daki irtibat bürolarıyla ETAP, 3.000’den fazla müşteriye kusursuz servis ve değişmeyen kalite güvencesiyle hizmet vermektedir.

brd