KESİM TESİSİMİZ

Bobinden özel ebatlara... Kağıt piyasasının talepleri sürekli değişiyor. Kağıt çeşitliliği ebat esnekliği kadar önemli. Talebiniz kaç gram kaç santim olursa olsun bobin stoğumuz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.

Yüksek kapasite... Ebatlama makinalarımız, 70 ton/vardiya kapasite ve 300 metre/dakika hız ile müşterilerimize hızlı hizmet vermektedirler. 

Online bağlantı... Servis kalitemiz, siparişinizin satış merkezimizden anında kesim merkezine aktarımıyla, her aşamada görüntülenir. 

Sıfır Hata... Avrupa ebatlama toleransı olan (+/-) 0,5 mm.yi başarmak için, ebatlama işlemi tüm kesim prosesi süresince  son teknoloji makinalarımızda dijital olarak ayarlanmaktadır. 

Kalite Kontrol...  Ebatlanan ürünler, talep edilen miktarlarda otomatik olarak ayrılır ve  vibrasyon masalarında son kontrolden geçtikten sonra paketlenir.  

Paletlerle Sevkiyat... Paketlenen kağıt ürünleri güvenli sevkiyat, boşaltma ve depolama için ağaç paletlerle sevkedilir. 

Yaygın Dağıtım Ağı... Kağıt endüstrisi ile ilgili tüm uluslar arası gelişmeleri günü gününe takip eden firmamız, Tüm Türkiye çapındaki müşterilerimizin talep ve beklentilerini profesyonel satış ekibi ve yaygın satış ağıyla gerçekleştirmektedir.

brd