Yeni yapılanmamızı ve kurumsal kimliğimizi basın bülteniyle duyurduk.

ETAP Dış Ticaret’ten yeni kurumsal kimlik

Kağıt ETAP’tır
ETAP Dış Ticaret Ltd. Şti.
kurumsal kimliğini yeniledi. Yeni logosu ile modern ve dinamik bir imaj sergileyen firma, “Kağıt ETAP’tır” sloganıyla uzmanlığına dikkat çekiyor.
1960 yılından beri kağıt sektöründe faaliyet gösteren aile firmasının devamı olan ETAP Dış Ticaret, 2010 yılını kuruluşunun 50. yılı olarak kutluyor. Kağıt ürünleri ithalatı ve yurt içi satışı konusunda  Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan ETAP, 50. yaşında kurumsal kimliğini yenileyerek, yeni yapılanmasını vurguluyor.
İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin’deki depoları ve sektör profesyonellerinden oluşan uzman kadrosuyla Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedefleyen ETAP Dış Ticaret, 2010 yılında yatırımlarına da hız verdi. Bu yıl kesim tesisine yeni makineler ekleyerek üretim  kapasitesini artıran firma, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı odağıyla faaliyetlerini sürdürüyor.
Değişmeyen kalite güvencesi
ETAP, başta Finlandiya olmak üzere kağıt ürünlerini ağırlıklı olarak Avrupa’dan ithal ediyor. Ayrıca Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Amerika kökenli ürünleri de portföyünde barındırıyor. Türkiye distribütörü olduğu fabrikalara ait ürünleri müşterilerine değişmeyen kalite güvencesiyle sunan ETAP, ürünlerini düzenli olarak stoklamaya da devam ediyor. Stratejisi her yıl ürün portföyünü genişleterek büyümek olan firma, sadece matbaa ve yayınevlerini değil; endüstriyel kullanıcılar, kırtasiyeler, ambalaj üreticileri ve benzeri pek çok farklı sektöre hizmet veriyor. 
ETAP Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin C.E.O. su Doğan Gündoğdu şirketin Türkiye’de kağıt ithalatı ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir firma olduğunu söylüyor. “Belirlediği hedefleri her yıl tutturan ve istikrarlı büyüme grafiği çizen bir firmayız. Sektörün önde gelen markalarından biri olarak, global ekonominin zorlu süreçlerinde bile başarılı çalışmalara imza attık. Firmamız her zaman uzun vadeli projeler üzerinde çalışmış, ve bu sayede geçici zorluklarla kolaylıkla başa çıkmıştır. Yıllardır insan kaynağına ve teknolojiye yapılan yatırımlar ETAP’ı bugünkü yapısına kavuşturdu. Kurumsal yapımız ve ilkeli çalışma prensiplerimiz bizi her zaman yukarıya taşıyor. Bu yıl yarım yüzyılı tamamlamış bir firma olarak kurum kimliğimizi yenileme yoluna gittik. Bu yeniliğin bizlere yeni bir motivasyon ve dinamizm katacağına inancım sonsuz’’ diye konuşan Doğan Gündoğdu, ETAP’ın gelecek yıllarda sektör öncüleri arasındaki yerini sağlamlaştıracağını da sözlerine ekledi.
brd